KONTAKTNÍ INFORMACE

  • Kostel Milíče z Kroměříže Praha – Chodov
  • Sborová adresa: Donovalská 2331/53, 149 00 Praha 11
  • Poštovní adresa: Londýnská 30, 120 00 Praha 2 – Vinohrady

  • sborový email: chodov@casd.cz
  • email na kazatele: Michal Balcar: carevic@volny.cz

Jak se k nám dostanete:

Naše bohoslužby můžete navštívit v kostele Českobratrské církve evangelické na Jižním městě v ulici Donovalská 53. Kostel se nachází přímo vedle Chodovské vodní tvrze.

Ze stanice metra C Opatov autobusem linky 136 nebo 213 směrem do Vršovic vystupte druhou zastávku Chodovská tvrz a po vystoupení popojděte vpravo na konec podchodu a následně vlevo po 200 metrech již vidíte kostel.
Můžete také využít autobusy linek 125, 136, 213 od Spořilova či Vršovic do zastávky Chodovská tvrz a podejitím podchodu na druhou stranu vozovky se dejte na konci podchodu vlevo a po 200 metrech již vidíte kostel.
Také se dá využít ze stanice metra C Chodov autobus linky 126 do zastávky Benkova a na pravé straně od zastávky pokračujte přímo úzkou ulicí mezi dvěma panelovými domy na jejímž konci vidíte vpravo již věž kostela
Je možno se vydat i pěšky procházkou od metra Chodov. Po vystoupení z metra na levé straně se vydejte směrem k pěší lávce přes dálnici a  poté mezi rodinnými domky stalé přímo k podchodu u zastávky autobusu Chodovská tvrz a za podchodem vlevo.
Automobilem se dostaňte do ulice Donovalská a jeďte až na její konec, kde ulice mění název zatáčkou vlevo na Ledvinovou a zde se nachází kostel. V těchto místech můžete bez problému zaparkovat.

Mapa