Kontaktní stránka:

Pokud nám něco chcete sdělit, nebo máte nějakou otázku na náš sbor nebo na naší církev, tak prosím využijte emailové adresy chodov@casd.cz. Budeme rádi, když zde nebudete zanechávat anonymy.  Za všechny připomínky a náměty předem děkujeme

 

Můžete také využít službu rozesílání zpráv z našeho sboru prostřednictvím e-mailu. Jedná se o to, že během kalendářního týdne vám bude zaslán e-mail, ve kterém se dozvíte všechny důležité oznámení a  kdo bude mít následující sobotu v našem sboru kázání. Pokud máte o tuto službu zájem, stačí zaslat z e-mailu, na který tento přehled zpráv chcete dostávat, zprávu s předmětem: Prihlaseni k zasilani odberu zprav na naší e -mailovou adresu: chodov@casd.cz. Přijde Vám potvrzovací e-mail tohoto odběru a poté vám již budou zprávy pravidelně zasílány. Tato služba se dá i kdykoliv zrušit.

 


Jak se k nám dostanete:

Naše bohoslužby můžete navštívit v kostele Českobratrské církve evangelické na Jižním městě v ulici Donovalská 53. Kostel se nachází přímo vedle Chodovské vodní tvrze.

Ze stanice metra C Opatov autobusem linky 136 nebo 213 směrem na Želivského vystupte druhou zastávku Chodovská tvrz a po vystoupení popojděte vpravo na konec podchodu a následně vlevo po 200 metrech již vidíte kostel.
Můžete také využít autobusy linek 125, 136, 213 nebo 293 od Spořilova či Vršovic do zastávky Chodovská tvrz a podejitím podchodu na druhou stranu vozovky se dejte na konci podchodu vlevo a po 200 metrech již vidíte kostel.
Také se dá využít ze stanice metra C Chodov autobus linky 197 do zastávky Benkova a na pravé straně od zastávky pokračujte přímo úzkou ulicí mezi dvěma panelovými domy na jejímž konci vidíte vpravo již věž kostela
Můžete se vydat i pěšky procházkou od metra Chodov. Po vystoupení z metra na levé straně se vydejte směrem k pěší lávce přes dálnici a  poté mezi rodinnými domky stalé přímo k podchodu u zastávky autobusu Chodovská tvrz a za podchodem vlevo.
Automobilem se dostaňte do ulice Donovalská a jeďte až na její konec, kde ulice mění název zatáčkou vlevo na Ledvinovou a zde se nachází kostel. V těchto místech můžete bez problému zaparkovat.
Pro lepší orientaci můžete použít mapu:

 MIKE © 2012